Preču atgriešanaLai pieteiktos preču apmaiņai vai naudas atgriešanai:

- Paziņojiet mums 14 dienu laikā kopš preces saņemšanas, ka vēlaties pirkumu atgriezt.
- Prece ir jāatgriež uz mūsu biroju 30 dienu laikā no tās saņemšanas brīža .
- Preces jāatgriež nelietotā, nemazgātā stāvoklī to oriģinālajā iepakojumā.
- Kad būsim saņēmuši atgriezto preci oriģinālajā iepakojumā un bez lietošanas pazīmēm, 14 dienu laikā tiks veikta naudas atmaksa.

Šobrīd nevaram piedāvāt preču apmaiņu.  Ja jūs ir ieinteresējis kāds cits produkts, krāsa vai izmērs, lūdzu, atgrieziet iegādāto preci mums un veiciet jaunu pasūtījumu.

Maksu par preču atgriešanu sedz pircējs. Mēs iesakām izmantot tādus transporta pakalpojumu sniedzējus ar kuriem iepriekš ir bijusi pozitīva pieredze, jo mēs neuzņemamies atbildību par precēm, kas pazaudētas vai bojātas pārvadāšanas laikā.

Atgrieztais pasūtījums  tiks apstrādāts 3 darba dienu laikā, un, ja atgrieztā prece atbilst atgriešanas kritērijiem, atmaksa par precēm tiks veikta 14 dienu laikā. Naudas atgriešana tiek veikta tādā pašā veidā kā tika  veikta pasūtījuma apmaksa.

 Ja ir pagājušas vairāk nekā 30 kalendārās dienas kopš pasūtījuma saņemšanas,  preču atgriešana vairs nav iespējama (izņemot ražošanas defektu dēļ).


Saskaņā ar MK 255 panta 22.punktu preču atgriešana nav iespējama šādos gadījumos:

1. Individualizēta vai personalizēta prece – izgatavota pēc individuāliem patērētāja norādījumiem
2. Preces bojāšanās risks – prece ātri bojājas
3. Preces derīguma termiņš – precei tuvojas derīguma termiņa beigas
4. Veselības un higiēnas apsvērumi – atvērts tādas preces iepakojums, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ
5. Preces kas iegādātas izpārdošanas laikā.

*Ja neesat pārliecināts, vai jūsu atgriešana tiks apstiprināta vai nē, iesakām pirms preces nosūtīšanas nosūtīt mums e-pastu uz info@petitbabu.eu. Noraidītās preču atgriešanas netiks atgrieztas klientam.