Preces mazuļu aprūpei

Padariet mazuļa aprūpi par patīkamu piedzīvojumu! Mēs saprotam, ka rūpes par zīdaini var būt sarežģīts uzdevums, bet ar Petit Babu bērnu precēm Jūs varat būt pārliecināta, ka sniedzat savam mazulim labāko iespējamo aprūpi.

Viens no mūsu populārākajiem produktiem ir bērnu pārtinamais matracis. Tas ir izgatavots no mīksta un komfortabla materiāla, kā arī nodrošina ērtu un higiēnisku virsmu jūsu mazulim autiņu maiņas laikā. Tie ir pieejami divos variantos - no mitrumu atgrūdoša materiāla un ar noņemamu kokvilnas pārvalku. Mūsu piedāvājumā atradīsiet arī plašu pārtinamā galda aksesuāru klāstu, tostarp apmalītes un uzglabāšanas groziņus, lai visi mazuļa aprūpei nepieciešamie piederumi būtu vienmēr pie rokas.

Vannošanās laikam un peldēm,  piedāvājam dažādus dvieļus ar kapuci un halātus. Mūsu dvieļi ir izgatavoti no mīksta kokvilnas auduma ar skaistiem dizainiem, lai  mazulis pēc vannas justos silti un mājīgi, bet mūsu halāti būs lieliski piemēroti jau lielākiem bērniem.

Autiņu maiņai vai mazuļa pārģērbšanai esot ceļā ,mūsu ceļojumu pārtinamais paliktnis  ir neaizstājams. Tas ir viegls un kompakts, tāpēc būs ērti paņemams līdzi ratos vai pārtinamajā somā un vienmēr nodrošinās tīru un komfortablu virsmu jūsu bērnam it visur, kur dodaties.

Petit Babu - tās ir kvalitatīvas, drošas un komfortablas preces bērniem, uz kurām jaunie vecāki var paļauties. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu jau šodien un dāvājiet sev un savam mazulim vairāk patīkamu mirkļu kopā!