Preces miegam

Laipni lūdzam mūsu augstas kvalitātes bērnu miega produktu kolekcijā!
Mūsu piedāvājumā atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai radītu mājīgu vidi jūsu bērnistabā. Mūsu klāstā ir bērnu gultasveļa, mazuļu ligzdiņas, segas un gultas apmalītes - visas mūsu preces ir izgatavoti ar mīlestību, izmantojot 100% kokvilnu.

Mūsu bērnu gultasveļas komplekti ir pieejami skaistos dizainos un tie ir rūpīgi izgatavoti, lai nodrošinātu ērtu un mierīgu miegu jūsu mazulim. Mūsu ligzdiņas ir ideāli piemērotas mierpilnam laikam kopā ar mazuli, nodrošinot ērtu vidi.
Visas sedziņas ir izgatavotas no vismīkstākās kokvilnas un tās ir pieejamas dažādās krāsās, dizainos un izmēros, kā arī tās būs lielisks papildinājums jūsu mazuļa istabā.
Sedziņas ir pieejamas dažādos izmēros, tāpēc būs piemērotas sākot no dzimšanas brīža līdz pat skolas vecumam.

Mēs piedāvājam arī gultas apmalītes jeb bortiņus, kas nodrošina mazulim aizsardzību pret sasitumiem un novērsis rociņu un kājiņu iesprūšanu starp gultas redelītēm, laikā kamēr jūsu mazulis guļ saldā miegā.

Visi mūsu produkti ir ētiski izgatavoti un visaugstākajā kvalitātē. Mēs, Petit Babu, saprotam laba naktsmiera nozīmi Jums un jūsu mazulim, tāpēc esam apņēmušies piedāvāt tikai vislabākos un lietošanā ērtākos produktus.

Iegādājieties mūsu kolekciju ar skaistajiem un praktiskajiem produktiem jau tagad un sniedziet savam mazulim komfortu un drošību!