Par mums

Petit Babu ir ģimenes uzņēmums, kas specializējas augstas kvalitātes mājas tekstilizstrādājumu un aksesuāru ražošanā bērniem. Tas, kas sākās kā hobijs kādai māmiņai 2017. gadā, ātri kļuva par veiksmīgu uzņēmumu, kas tagad ir atpazīstams ar savu kvalitāti, skaistiem dizainiem un etisko praksi.

Kļūstot par māti, Agate - Petit Babu dibinātāja - iedvesmojās no savas dēla, lai izveidotu mājas tekstilizstrādājumu līniju, kas nodrošinātu komfortu un prieku bērniem visā pasaulē. Ar uzsvaru uz kvalitāti un ilgtspējību, viņa devās uz priekšu, lai radītu produktus, kurus vecāki varētu iegādāties saviem mazuļiem ar mierīgu sirdsapziņu .

Petit Babu rūp apkārtējā vide. Visi mūsu produkti ir izgatavoti tikai no bērniem drošiem materiāliem un izmantojot labākos prakses piemērus. Mēs esam pret pārprodukciju, tāpēc ražojam nelielos apjomos, lai izvairītos no liekas atkritumu veidošanās. Mēs lepojamies ar to, ka visi mūsu produkti ir izgatavoti Eiropā, atbalstot vietējos uzņēmumus, cik vien iespējams.

Katrs Petit Babu produkts ir rokām radīts, pievēršot lielu uzmanību detaļām un kvalitātes kontrolei, tādejādi nodrošinot, ka tas bērniem dāvās komfortu un prieku uz ilgu laiku.

Petit Babu ir vairāk nekā uzņēmums - tā ir apņemšanās radīt skaistāku un labāku pasauli mūsu bērniem.

LOVE YOU BEAUCOUP,
Agate un Petit Babu komanda