Lietošanas noteikumi


1. VISPĀRĒJIE NOTEIKUMI

Petit Babu Interneta veikala www.petitbabu.eu (turpmāk tekstā – Petit Babu)  pārvaldītājs un uzturētajs ir uzņēmums SIA Adtex Group reģ. nr. 40203285847,
PVN maksātāja nr. LV 40203285847,  Adrese: Ventspils iela 43, Rīga, LV-1002, Latvija.
Petit Babu ir tiesības mainīt interneta vietnē pieejamo saturu un lietošanas noteikumus un tie stājas spēkā to publicēšanas brīdī,
kā arī neatbild par jebkāda veida zaudējumiem, kas lietotājam ir radušies interneta veikala www.petitbabu.eu lietošanas laikā.
Apmeklējot un veicot pasūtījumus šajā tīmekļa vietnē Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies un piekrītat zemāk minētajiem lietošanas noteikumiem.

2.PASŪTĪJUMA VEIKŠANA 

Lai veiktu pasūtījumu, ievietojiet izvēlētās preces iepirkumu grozā un veiciet to apmaksu. Pasūtījumu ir iespejams veikt gan kā reģistrētam, gan nereģistrētam klientam. Pēc pasūtījuma veikšanas saņemsiet apstiprinājumu savā e-pasta kastītē.
Pasūtījums tiks apstrādāts un sagatavots nosūtīšanai 3-5 darba dienu laikā. Tiklīdz pasūtījums būs sagatavots nosūtīšanai mēs jums nosūtīsim saiti ar sūtījuma izsekošanas numuru.
Iegādājoties preces www.petitbabu.eu interneta veikalā, stājas spēkā Distances līgums un to regulē LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”. Aicinām ar šiem noteikumiem iepazīties sadaļā Distances līgums.

3.MAKSĀJUMA VEIKŠANA

Jūsu ērtībai piedāvājam šādus pasūtījuma apmaksas veidus:

Priekšapmaksa
Izvēloties priekšapmaksas veidu, mēs jums nosūtīsim rēķinu ar maksājuma rekvizītiem atsevišķā e-pastā.
Rēķina apmaksa jāveic 3 darba dienu laikā pēc tā saņemšanas. Pasūtījuma apstrāde tiks uzsākta tikai pēc maksājuma saņemšanas.

Kredītkarte
Veicot pasūtījumu, norādiet maksājuma kartes datus. Pēc tam maksājuma pieprasījums tiek veikts automātiski un karte tiek debetēta.

PayPal
Veicot pasūtījumu jūs tiksiet savienots ar tiešsaistes pakalpojumu sniedzēja PayPal tīmekļa vietni. Lai apmaksātu pasūtijumu ar PayPal starpniecību, jums ir jābūt vai nu reģistrētam paypal lietotājam, vai arī varat izmantot Paypal Express checkout un ievadīt savas maksajumus kartes datus. Pēc veiksmīgas autorizācijas Jums būs jāapstiprina mūsu maksājuma rīkojums. Pēc tam tiks debetēts Jūsu paypal konts vai norādītā maksājuma karte. Pēc transakcijas veikšanas Jūs tiksiet novirzīts atpakaļ uz Petit Babu interneta veikalu.

4. PREČU PIEGĀDE

Ar informāciju par pasūtījumu izpildes laiku un piegādes nosacījumiem, kā arī par bezmaksas piegādes iespējām, aicinām jūs iepazīties interneta veikala sadaļā Piegāde. Piegādes nodrošināšanai tiek izmantoti dažādi pakalpojumu sniedzēji, atkarībā no pakas izmēra, svara un piegādes valsts.
Pasūtījumu piegādes laiks Baltijas valstīs ir 1–3 darba dienu laikā no brīža, kad sūtījums nodots piegādātjam. Izpārdošanu un svētku laikā (piemēram, tuvojoties Ziemassvētkiem) piegāde var aizņemt mazliet vairāk laika nekā parasti.
Gadījumā, ja paka tiek piegādāta atpakaļ uz SIA Adtex Group biroju tāpēc, ka tā netika savlaicīgi izņemta (piemēram no pakomāta vai pasta nodaļas) vai saņēmējs ir atteicies pieņemt sūtījumu, šādos gadījumos pasūtījuma piegādes izmaksas netiek atgrieztas, bet gan atmaksāta tikai iegādāto preču vērtība.

5.PREČU ATGRIEŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Pircējs var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā. Gadījumā, ja preces ir sakomplektētas neprecīzi, pircējam ir tiesības preci apmainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā, aizpildot atgriešanas veidlapu. Pasta izdevumus iepriekšminētajā gadījumā sedz Pārdevējs.
Pārējos gadījumos preču atgriešanas izmaksas apmkasā pircējs. Iegādātās preces ir jāatgriež nelietotā, nemazgātā stāvoklī to oriģinālajā iepakojumā.  Atgrieztais pasūtījums  tiks apstrādāts 3 darba dienu laikā pēc tā saņemšanas, un, ja atgrieztā prece atbilst atgriešanas kritērijiem, atmaksa par precēm tiks veikta 14 dienu laikā. Naudas atgriešana tiek veikta tādā pašā veidā kā tika  veikta pasūtījuma apmaksa.

Lai izmantotu atgriešanas un atteikuma tiesības, nosūtiet e-pastu uz  info@petitbabu.eu norādot jūsu pasūtījuma numuru un preču nosaukumus, kurus vēlaties atgriezt. Preces ir jāatgriež uz šādu adresi:
SIA Adtex Group
Ventspils iela 43,
Rīga, LV-1002
Latvija

6.REĢISTRĀCIJA UN PERSONAS DATU APSTRĀDE

Pasūtījumus www.petitbabu.eu interneta veikalā ir iespējams veikt gan reģistrētiem, gan nereģistrētiem lietotājiem. Lai kļūtu par reģistrētu lietotāju nepieciešams aizpildīt reģistrācijas formu un piekrist lietošanas noteikumiem. Klientam ir aizliegts izpaust savus piekļuves datus citām personām.
Reģistrējoties un/vai veicot pasūtījumu www.petitbabu.eu jūs piekrītat personas datu apstrādei uzglabāšanai.
Vairāk par datu izmantošanu un uzglabāšanu variet uzzināt sadaļā Privātuma politika.

7. INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS

Visa šajā interneta vietnē pieejamā informācija un saturs ir uzņēmuma SIA Adtex Group īpašums un tiek aizsargāta ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem likumiem, kas attiecas uz intelektuālā īpašuma aizsardzību. Zīmols „Petit Babu“ ir uzņēmuma SIA Adtex Group īpašums un tas ir reģistrēts ES Preču zīmju reģistrā (EUIPO) ar nummuru 018510064. Jebkuri intelektuālā īpašuma pārkāpumi tiks risināti tiesiskā ceļā.

8.CENU POLITIKA

Visas cenas Petit Babu interneta veikalā ir norādītas Eiro valūtā ieskaitot PVN un neiekļaujot piegādes izmaksas. Pasūtījuma piegādes izmaksas varat uzzināt sadaļā  Piegāde. Interneta veikalā norādītās cenas var tikt mainītas bez iepriešēja brīdinājuma, kā arī norādītajām cenām var tikt piemērotas atlaides. Pārdevējs var atcelt pasūtījumu, iepriekš par to rakstiski brīdinot pircēju, gadījumā ja tehnisku iemeslu dēļ  pārdošanas cena bijusi norādīta nepareizi.

9. NEPĀRVARAMA VARA

„SIA Adtex Group“ nav atbildīgs par pasūtījumu izpildes kavēšanos un saistību izpildi, kas radusies tādu apstākļu dēļ, kurus ietekmēt nav mūsu spēkā.  Šādi apstākļi ietver, bet neaprobežojas ar, dabas katastrofas, terorisma draudus, kara darbību, nacionāla mēroga ārkārtas situāciju utml. notikumus.


Informācija aktualizēta: 23.01.2023